ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

www.noralaser.ir

حکاکی لیزری روی شیشه

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه خدمات

حکاکی لیزری روی شیشه

حکاکی روی شیشه از قدیم مطرح بوده است و بشر با استفاده از ابزاردستی و قلم های خاص که معمولا جنس نوک آنها الماس بوده بر روی شیشه حکاکی کرده است، اما حکاکی با روشهای سنتی امکان شکستن شیشه در حین حکاکی، ایجاد خرده شیشه و همچنین عدم کیفیت مطلوب در تصاویر با دقت بالا، به خاطر محدودیت در انتخاب اندازه قلم را دارند.

 در چند دهه اخیر استفاده از دستگاههای CNC در زمینه حکاکی بر روی شیشه رونق پیدا کرده است. اما پیشرفت فن آوریها در زمینه لیزر، این امکان را فراهم نموده است تا با استفاده از دستگاه لیزر  Co2با کیفیت و دقت مطلوبی تصاویر  و متن مورد نظر را بر روی شیشه حکاکی نمود. حکاکی بر روی شیشه نیازمند نرم افزار مخصوص حکاکی لیزری تصویر، جهت آماده سازی تصویر برای انجام حکاکی می باشد. گروه نورا لیزر با استفاده از دانش و تجربه در این زمینه آماده ارائه خدمات حکاکی لیزری روی شیشه می باشد.

به منظور حکاکی لیزری روی شیشه به صورت ساده و لذت بخش توسط گروه نورا لیزر، مراحل زیر را دنبال کنید:

 

·         گام اول: عکس، متن و یا طرح  را انتخاب کنید.

ابتدا تصویر مورد نظر خودتان را انتخاب کنید، عکس شخصی، شعر و یا متن دلخواه ، تصویر. برای اینکه بتوانید  با سهولت بیشترتصویر و متن مناسبی انتخاب کنید می توانید با جستجو در اینترنت و یا استفاده از تصاویر و متن های پیش فرض که توسط گروه نورا لیزر ایجاد شده استفاده کنید.

 

·        گام دوم: متن ،عکس، طرح خود را به گروه نورا لیزر ارسال کنید.

ارسال تصویر مورد نظر به گروه نورا لیزر از طریق ایمیل، تلگرام و یا مراجعه حضوری.

 

·        گام سوم: طراحی با استفاده از نرم افزار حکاکی توسط نورا لیزر

طراحی و ایجاد تصویر مناسب برای انجام لیزر با استفاده از نرم افزار مخصوص حکاکی لیزری روی شیشه، این مرحله توسط گروه نورا لیزر برای شما انجام می شود. چنانچه تمایل داشته باشید این فرآیند در حضور خود شما انجام می شود تا با بیشتر با سلیقه شما هماهنگ شود.

 

·        گام چهارم: شیشه را انتخاب کنید

انتخاب شیشه مورد نظر برای حکاکی روی آن، به نظر مناسب تر می باشد شیشه ایی که توسط سلیقه شخص سفارش دهنده انتخاب شده است تهیه شود. شیشه می تواند ظروف و یا اشیاء موجود در بازار که از جنس شیشه است باشد.

 

·        گام پنجم: حکاکی طرح روی شیشه با لیزر

انجام فرآیند حکاکی لیزر بر روی شیشه در ناحیه ایی از شیشه که توسط سفارش دهنده مشخص و تایید می شود توسط گروه نورا لیزر انجام می شود.

 

مزایای حکاکی روی شیشه با گروه نورا لیزر:

 

 صرفه جویی در زمان، سرعت بالا (کلیه مراحل فوق در کمترین زمان کاری ممکن انجام می شود. چنانچه تصویر مورد نظر و شیشه برای حکاکی لیزر روی آن آماده شده باشند، در حداکثر زمان یک روز کاری، حکاکی لیزری بر روی شیشه انجام می شود.)، کیفیت و همچنین قیمت مناسب می باشد.

 

در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حکاکی لیزری روی شیشه با مشاوران نورا لیزر تماس بگیرید.

 

بازدید 5493 بار
آخرین ویرایش در شنبه, 02 ارديبهشت 1396 ساعت 06:23

موارد مرتبط

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما